برچسب ردیابی، رهگیری و کنترل اصالت کالاهای سلامت محور

تولید و چاپ برچسب اصالت و سلامت کالا به عنوان مجری طرج ردیابی، رهگیری و کنترل کالاهای سلامت محور با مجوز رسمی از سازمان غذا و دارو

مصرف اقلام خوراکی، آرایشی و بهداشتی سالم یکی از بزرگترین دغدغه های جامعه امروز است. از این رو، کنترل و نظارت سازمانهای ذیربط از جمله سازمان غذا و دارو از محل تولید، حمل و نقل تا عرضه کالا بسیار حائز اهمیت می باشد. یکی از راه های اطمینان از اصالت و سلامت این گونه کالاها وجود برچسب های اصالت بر روی کالا می باشد.

لذا سازمان غذا و دارو برای کلیه محصولات سلامت محور اعم از خوراکی، آرایشی، بهداشتی، دارویی و تجهیزات پزشکی وجود برچسب اصالت و سلامت را الزامی نموده است.

بازرسان معاونت غذا و دارو کلیه محصولات سلامت محور را در سطح عرضه مورد بررسی قرار داده و در صورت مشاهده اقلام فاقد برچسب اصالت اقدام به جمع آوری کالا می نمایند.

برچسب اصالت دارای ویژگی هایی است که کلیه عرضه کنندگان و مصرف کنندگان اقلام سلامت محور را قادر می سازد اصالت کالا را مورد بررسی قرار داده و پس از حصول اطمینان از اصالت کالا اقدام به خریداری و مصرف کالای مورد نظر نمایند.

شرکت نظارت بر ضوابط بهداشت انسانی و استاندارد قشم در راستای طرح کنترل اصالت فراورده های سلامت محور با در اختیار داشتن مجوز رسمی از سازمان غذا و دارو تحت عنوان مجري طرح برچسب رديابي، رهگيري و کنترل کالاهاي سلامت محور، قادر به چاپ برچسب اصالت و سلامت کالا در اندازه های گوناگون و بدون محدودیت در تیراژ میباشد.

این شرکت تولید کننده برچسب اصالت و سلامت کالا بوده و چندین سال در زمینه تولید برچسب در سایز ها و جنس های مختلف فعالیت داشته و تمامی مراحل کار شامل تولید، بارگذاری و چاپ برچسب را انجام می دهد.

Search